بازداشت یا عزل؛ ابهامی که ماند!

بازداشت مدیرکل منابع طبیعی مازندران منطقه ساری چند روزی‌ست که در صدر اخبار استان قرار داشته و این خبر ابهاماتی را هم رقم زده که همچنان پابرجاست.

روایتی از بزرگترین گعده رسانه‌ای کشور؛

اُمید به وقتِ اردیبهشت

در انتهای اردیبهشت به جام ۳۶ ساعته امید دعوت شدیم تا در معیت خبرنگاران کرد، لُر، گیلک، بلوچ، آذری و ترکمن رویدادی ملی را در پایتخت تجربه کنیم.

طعم گسِ بی‌خبری؛

این کارت اعتبار نداشت

بی‌مهری به خبرنگاران رسانه‌های گروهی حکایت امروز و دیروز نیست.

نقبی بر وعده‌های استاندار بیست و چهارم؛

حرف‌ها و نهال‌هایی که سبز نشدند

استاندار بیست و چهارم درحالی این مسند را ترک گفت که وعده‌های بسیاری از خود برجای گذاشت. قول‌هایی که پیشتر از او، استانداران دیگر هم داده بودند!

آهسته بخوانید، آموزش و پرورش مازندران خواب است!

در عصر اطلاعات، بی‌توجهی به مقوله اطلاع‌رسانی بسیار عجیب است و وقتی این تعجب بیشتر می‌شود که دستگاه عریض و طویلی چون آموزش و پرورش نسبت به این موضوع بی‌تفاوت رفتار می‌کند.

بیایید! جهان نور می خواهد

نغمه‌ی "الهی العفو" که پَر می‌کشد به آسمان و ماه که می‌افتد لبِ ایوانِ عاشقی، هیچ حالی خوشتر از به یاد شما افتادن نیست، معصوما... دارالقرارِ ماست، نام تان.

نیمروزی در خط مقدم تولید؛

این جام برای توست!

"جام رسانه‌ای امید" با پشتِ سر گذاشتن چند ایستگاه به توقفگاه مازندران رسید تا خبرنگاران خزری را به یک دورهمی رسانه‌ای دعوت کند.

روایتی چندساعته از شهرک صنعتی ساری؛

زمستان با طعم اُمید

به خودم نهیب میزنم چقدر اُمید خوب است. چقدر شکل همین باران جاندار امروز است که رودخانه ی تجن را عریض کرده، شکل لبخند کارگری که دارد از چای تازه ریخته اش تعارف می زند، شبیه همکاری که موقع عکاسی، براده های آتشین به خدمتش می‌ رسند اما خم به ابرو نمی آورد و باز کادر تازه می بندد.

زیر سایه مجنون

فاطمه خانم! چشم و چراغ تاریخ معاصر! مادر مفخم حاج قاسم سلیمانی! الهی که امثال شما را خدا زیاد کند.

اسم‌ها را نجات دهیم

اسم‌ها گردن ما حق دارند. ما باید نجات شان بدهیم.

دنیا خرمن است و خشم آتش

در زندگی گاهی آدم باید کمی کر باشد. در خانه، محیط کار، خیابان، هرجا.

جشن خودکفایی و ناگفته‌هایی که هست

در جمعه‌ای پاییزی، جشن خودکفایی کاغذ کتب درسی در مازندران برپا شد و وزیر فرهنگ میهمان این شادمانی بود. شادمانی که نباید موجب شود مشکلات عدیده چوب و کاغذ، مغفول بماند و نادیده انگاشته شود.

جوابیه جشنواره رسانه‌ای خزر و ابهاماتی که همچنان باقی است

خانه مطبوعات مازندران، زخمِ ناسور

بدنبال یادداشتی در رابطه با نقد عملکرد جشنواره رسانه‌ای خزر، جوابیه‌ای از سوی خانه‌مطبوعات مازندران به چامه‌شمال رسید. پاسخ‌هایی که با فرافکنی، ابهامات را همچنان باقی گذاشت.

واکاوی یک جشنواره رسانه‌ای؛

وقتی به "خزر" آب می بندند

هر چند جشنواره‌های رسانه‌ای، پویایی و بلوغ اهالی خبر را بدنبال داشته و موجبات خرسندی فرهیختگان این عرصه را فراهم می‌کند، پرسش اینجاست که در اینگونه رویدادهای مطبوعاتی، نکات فنی و علمی به‌درستی لحاظ و اصول و قوائد رعایت شده است؟

فصل جدید تیراندازی مازندران و چالش‌های پیش‌رو

با انتخاب بهروز اسکندرنیا بعنوان رئیس هیات تیراندازی مازندران از سوی اعضای مجمع، فصل جدیدی در این ورزش دینی و اسلامی گشوده شد.

صفحه 1 از 5